Produkty

WYBIERZ MARKĘ

  • Makarony Polskie
  • Sorenti
  • Solare
  • Stoczek
  • Męska Rzecz
  • Tenczynek
  • Abak
"Makarony Polskie” to sztandarowa marka naszej firmy, odwołująca się do najlepszych tradycji polskiej kuchni, dedykowana dla konsumentów ceniących niezmienną jakość w przystępnej cenie. To makarony zawsze polskie, bliskie, kojarzące się  naturą i tradycjami zapamiętanymi z naszych domów rodzinnych. Specjalna mieszanka mąk sprawia, że nasze makarony po ugotowaniu pozostają sprężyste i mają piękny bursztynowy kolor. 

Zapraszamy na stronę: www.makaronypolskie.pl

 

 

 

 

 

W asortymencie znajdują się również dobrze znane i od lat wiodące prym na rynku w tej kategorii – makarony 2- i 5-jajeczne, wytwarzane tradycyjną metodą walcowania. Wkładamy w nie całą naszą wieloletnią wiedzę, doświadczenie i serce, a ich wyborny smak przywodzi wspomnienia mamy uśmiechającej się ciepło znad stolnicy. 

 

 

 

 

Nowym produktem w asortymencie marki „Makarony Polskie” jest nasza propozycja dla dzieci – „Zwierzątka z Zagrody”. Nie tylko uczynią one posiłek naszych milusińskich pożywnym, ale również stanowią wyśmienitą zabawę i okazję do poznawania świata zwierząt, zwłaszcza tych naszych, polskich, które spotykamy w wiejskich zagrodach.

 

 

Nowa linia tradycyjnych makaronów jajecznych to uchwycenie smaków zapamiętanych z dzieciństwa i najlepsze polskie tradycje wytwarzania makaronu w naszych domach. Teraz dostępne szybko i bez wysiłku! W ofercie znajduje się klasyczna krajaneczka – idealna do każdego rodzaju zup – tych odświętnych i tych codziennych. Drobne wstążki to z kolei nie tylko forma doskonała do treściwych zup, ale także do potraw jednogarnkowych i deserów. W asortymencie oferujemy również dwa rodzaje szerokich wstęg – polecanych do dań na bazie gęstych, zawiesistych sosów, a także słodkich potraw z owocami sezonowymi.

 

 

Makarony razowe z mąki z pełnego przemiału to doskonałe urozmaicenie codziennej diety dzięki zawartości cennego dla organizmu błonnika pokarmowego. Produkty zbożowe są podstawą piramidy zdrowego żywienia i powinny stanowić główne źródło energii w naszej diecie. Im mniejszy jest stopień przemiału ziarna, zawierającego w swych zewnętrznych częściach cenne składniki odżywcze, tym większa jest wartość żywieniowa produktów zbożowych. Produkty z mąk z całego przemiału odznaczają się wyższą zawartością witamin, składników mineralnych i błonnika pokarmowego. 

 

Nowość w segmencie makaronów premium - Cały z orkiszu! Makaron orkiszowy pod marką „Makarony Polskie” to - obok dotychczasowej linii makaronów z dodatkiem kwasów Omega 3 - odpowiedź na trend żywności prozdrowotnej. Makaron powstaje w 100% z mąki orkiszowej, wyróżniającej się wyjątkowymi właściwościami odżywczymi. Mąka orkiszowa jest jednym z nielicznych środków spożywczych, które nie wywołują alergii. Dzięki współczesnym badaniom naukowym wiemy, że – w porównaniu z innymi rodzajami zbóż – orkisz posiada optymalną zawartość jakościową i ilościową wszystkich składników – wysokowartościowego białka, węglowodanów, nienasyconych kwasów tłuszczowych, soli mineralnych, pierwiastków śladowych (żelazo, magnez, fosfor, wapno), elektrolitów i witamin: A, E, D, B1, B2, B6. Szczególnie przyjazne dla serca i układu krążenia są znajdujące się w ziarnach orkiszu nienasycone kwasy tłuszczowe i fitosterole. Pomagają one m.in. obniżyć poziom cholesterolu we krwi. 

Produkty
Makarony Polskie S.A zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy
KRS pod numerem 0000212001, NIP: 813-32-78-856, REGON: 691674708
Kapitał zakładowy 27 750 213 PLN (wpłacony w całości)
REALIZACJA LionTeam.pl